Stajyerlere Özel

Stajı Devam Eden Adayların Evraklarını Getirmeleri İçin Randevu Sistemi

Değerli Stajyerimiz,

    Odamız, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını koruyabilmek adına STAJI DEVAM EDEN ADAYLARIN EVRAKLARINI GETİRMELERİ için randevu sistemimiz AÇILMIŞTIR.

    Bu randevu sisteminden yalnızca stajı devam eden adaylar 17 Ağustos 2020 tarihinden itibaren yalnızca PAZARTESİ ve PERŞEMBE günleri 09:00 - 14:00 saatleri arasında randevu alabileceklerdir. Lütfen aşağıda belirtilen günlerde getireceğiniz evrakların içeriğine göre randevu alarak geliniz.

RANDEVU ALMADAN GELEN ADAYLARIN EVRAKLARI HER NE SEBEPLE OLURSA OLSUN TESLİM ALINMAYACAKTIR.

-   Randevu sistemine dahil olan stajyerlerimiz her hafta yalnızca PAZARTESİ ve PERŞEMBE günleri 09:00 - 14:00 saatleri arası için randevularını alabileceklerdir.

-   Her hafta yalnızca PAZARTESİ günleri için açılacak randevu sisteminden (50 kişiyi geçmemek üzere) sabah 09:00 - 14:00 saatleri arasında evrak teslim dilekçelerini (SSK bildirgeleri, staj değerlendirme formu veya işten ayrılma dilekçesi ve evrakları ile rutin staj evrakları) randevu alınarak getirilebilecektir.

-   Her hafta yalnızca PERŞEMBE günleri için açılacak randevu sisteminden (30 kişiyi geçmemek üzere) sabah 09:00 - 14:00 saatleri arasında işyeri değişikliği ve meslek mensubu değişikliği evrakları randevu alınarak getirilebilecektir.

STAJ BİRİMİ

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.