TESMER

Bağımsız Denetimde Etik (Nisan 2019)

Sayın Üyemiz,

    Aşağıdaki program doğrultusunda devam etmesi planlanan (yeterli kayıt olması durumunda sınıflar açılacaktır) Bağımsız Denetimde Etik Eğitimine kesin kayıt için belirtilen tarih aralığında kesin kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz.

    Kesin kayıt için; ödemelerinizi Bağımsız Denetimde Etik Eğitim bedeli olan 590- TL (KDV Dahil) ekte bilgilerinize sunduğumuz Mail Order formunu doldurup, isterseniz 2 taksit olacağını belirterek, bize mail ile iletebilirsiniz. Ödemelerini havale/eft olarak yapmak isteyen üyelerimiz, İSMMMO Basın Yayın’a ait aşağıdaki banka bilgilerine ödemelerini gerçekleştirebilirler.

ISMMMO BASIN YAYIN IBAN BİLGİLERİ
İŞ BANKASI KURTULUŞ ŞUBESİ TR30 0006 4000 0011 0320 5057 05

    Kayıt için ayrıca aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz başvuru formunun doldurularak, mail order formu veya banka dekontunun, denetimegitimleri@ismmmo.org.tr adresine mail ile gönderilmesini rica ederiz.

Eğitim kayıt formu için tıklayınız...
Kredi Kartı ile Ödeme Talimatı için tıklayınız...

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Saygılarımızla...


Eğitim detayları için tıklayınız...
BAĞIMSIZ DENETİMDE ETİK
(Açılması planlanan programlar)
Program Yer Eğitim Tarihleri Saat Kayıt Başvuru Tarihleri
1 İSMMMO AKADEMİ 27 Nisan 2019 Cumartesi 10:00 - 17:00 01.04.2019 - 24.04.2019
Toplam Eğitim Süresi: 7 Saat
Eğitim Ücreti: 590- TL (KDV Dahil)

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.