TESMER

SMMM yeterlilik sınavı hazırlık kursu

SORU SMMM Yeterlilik sınavları hazırlık kursları hangi dönemlerde düzenlenmektedir ?

Cevap Yeterlilik sınavı hazırlık kursları sınav tarihleri ve sınav başvuru dönemlerine paralel yılda 5 dönem düzenlenmektedir.

SORU SMMM Yeterlilik sınavı hazırlık kursları ne kadar devam etmekte ve hangi günler düzenlenmektedir. ?

Cevap SMMM Yeterlilik sınavı hazırlık kursları yaklaşık 3 ay devam etmektedir. Hafta içi ve hafta sonu grupları bulunmaktadır. Hafta içi grubu hafta içi hergün 18:30-21:30 saatleri arasında, hafta sonu grupları Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-18:00 saatleri arasında düzenlenmektedir.

SORU SMMM Yeterlilik sınavı hazırlık kurslarında hangi konular yer almaktadır.?

CevapSMMM Yeterlilik sınavlarında sorumlu olunan bütün dersler; Finansal Muhasebe, Finansal Tablolar Analizi, Maliyet Muhasebesi, Vergi Mevzuatı, Hukuk (Temel Hukuk ve Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku SGK Mevzuatı), Muhasebe Denetimi, Meslek Hukuku konuları yer almaktadır.

SORU SMMM Yeterlilik sınavı hazırlık kursları nerelerde düzenlenmektedir.?

CevapSMMM Yeterlilik kursları, Eğitim Birimlerimizdeki sınıfların durumuna göre genellikle Şişli, Şirinevler, Kadıköy Eğitim birimlerinde düzenlenmektedir.

SORU SMMM Yeterlilik Kurs müracaatımızı nasıl yapacağız

Cevap Kurs kayıtları Oda merkezimizden şahsen başvuru ile yapılmaktadır. Eğitim birimlerinden kayıt alınmamaktadır.

SORU SMMM Yeterlilik Kurslarında görev alan hocalar kimlerdir ?

Cevap Çeşitli üniversitelerden öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri.

SORU SMMM Yeterlilik Sınavı Hazırlık kursunun ücreti ne kadardır?

Cevap Kurs ücreti ve detay bilgiler her kurs dönemi öncesi belirlenmekte ve web sayfamızda GENEL ETKİNLİKLER bölümünün altında ve EĞİTİM ETKİNLİKLERİ bölümünün altında ilan edilmektedir.

 

 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.