Değerli Aday Meslek Mensubumuz,

Staja Giriş Sınavı, Ankara Üniversitesi tarafından 14 Ekim 2017 Cumartesi günü, Ankara ve İstanbul (Anadolu Yakası, Avrupa Yakası) olmak üzere 3 bölgede yapılacaktır. Hangi Sınav ilini seçtiğinizi TEOS sisteminden şifrenizle girerek kontrol ediniz..

Bu sınav başvuru döneminden itibaren sınavın “Genel Kültür ve Yetenek” bölümünde yer alan sınav konularına “Yabancı Dil” eklenmiştir. Başvuru Yapan adaylarımızın Yabancı dil konusu, “Almanca, Fransızca yada İngilizce” dillerinden birini seçtiğini TEOS sisteminden kendi şifresiyle girerek kontrol etmesi gerekmektedir.

2016 yılından önce, dosya açtırarak sınav başvurusunda bulunmuş ve sınav hakları devam eden adaylar bu dosyalarına bağlı sınav hakları çerçevesinde yabancı dil konusundan sorumlu olmaksızın mevcut düzenlemelere göre sınava katılmaya devam edebileceklerdir.

Listeden adınızı kontrol ettikten sonra isminiz yoksa lütfen staj@ismmmo.org.tr adresine 22 Eylül 2017 tarih, saat 13.00 kadar e-posta gönderiniz. Yayınlanan liste İstanbul SMMM Odasının kontrol amaçlı listesi olup (Başka ilden başvuruları kapsamamaktadır),

Adaylar durumlarına uygun olmayan sınav türüne başvurması veya herhangi bir nedenle evraklarını yanlış, eksik doldurmaları halinde başvuruları değiştirilmeyecek, başvuruları ve katılmış oldukları sınav geçersiz sayılacaktır.

"Sınava Giriş Belgeleri" sınavdan 15 gün önce http://belge.tesmer.org.tr adresinde yayımlanacaktır.

Sınav Giriş Belgesinin kontrolü; nüfus cüzdanı, pasaport gibi fotoğraflı ve onaylı resmi bir kimlik belgesi ile yapılacaktır. Sınav Giriş Belgesi olmayanlar sınava alınmayacaktır. Sürücü Belgesi kabul edilmemektedir.

Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenecek sınavlarda "Sınava Giriş Belgesi" ve "Sınav Sonuç Belgeleri" adaylara posta yoluyla gönderilmeyecektir.

BAŞVURU LİSTESİ SORGULAMA

TCKimlik Numaranızı Giriniz :