Değerli Üyemiz,

1 - Odamız tarafından yapılacak yüz yüze DENETİM Eğitim başvurusunu Odamız WEB sitesi internet şubesinden https://secure.ismmmo.org.tr/ yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra eğitim yerinizi ve tarihinizi seçerek başvuru yapabilirsiniz. Daha önce TTK, KOBİ-TFRS eğitimlerinde yaptığınız gibi Oda WEB sitesi internet şubesinde sol menüde en üstte bulunan kırmızı ile renklendirilmiş "Denetim Eğitimi Başvurusu" başlığını tıklayarak.

2 - Yüz yüze DENETİM Eğitimleri 42 saat sürecek olup, bir kişinin eğitimi 6 tam günde (2 hafta, 3 gün bir hafta, 3 gün ikinci hafta) tamamlanacaktır.

Gündüz 1 Pazartesi-Salı -Çarşamba Saat 10.00-17.00

Gündüz 2 Cuma-Cumartesi-Pazar Saat 10.00-17.00

3- Başvuru yapabilmek için İSMMMO INTERNET ŞUBESİ nde kullandığınız şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyor ya da unuttuysanız İSMMMO INTERNET ŞUBESİ nden, sistemde kayıtlı GSM numaranıza şifrenizi talep edebilirsiniz. Sistemdeki GSM numaranız güncel değil ise şifreniz size ulaşmayacaktır.

4- Eğitime katılabilmek için, başvurunuzu yaptıktan sonra Eğitime Giriş Belgenizin çıktısını almanız ve İstanbul SMMM Odası tarafından size verilen Oda Kimlik Kartını yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Oda kimlik kartı, İstanbul SMMM Odası tarafından size verilen turuncu renkli, arkası barkotlu olan kimlik kartıdır.

5- Başvurunuzu yaptıktan sonra BAŞVURU SÜRECİ İÇERİSİNDE yer değişikliği yapılabilir. Yaklaşık 13.000 üyemiz bu eğitimden faydalanacağından kayıt döneminden sonra değişiklik vb. yapılması ne yazık ki mümkün olamayacaktır. Bu nedenle lütfen tarih ve yer değişikliği konusunda seçiminizi yaparken dikkatli olunuz

Tüm süreçler ile ilgili duyurular web sitemizde yer alacak ve e-posta/sms ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle başvuru sırasında tüm iletişim bilgilerinizin güncelliğini kontrol ediniz.

DENETİM Eğitim sürecinde daha önceki eğitimlerde olduğu gibi siz değerli meslektaşlarımızın yanında olacağımızı özellikle belirtir, iyi bir eğitim süreci geçirmenizi dilerim.

Başvurular 21 Mayıs 2012 saat 09:00 itibariyle alınmaya başlanacak ve 23 Mayıs 2012 tarihinde saat 23.59 sona erecektir.

Saygılarımızla,

Yahya Arıkan
Başkan

Yukarıdaki şartları kabul ediyorum, başvuru yapmak istiyorum, başvuru için tıklayınız.